Usługi mechaniczne – średni koszt wymiany płynów, klocków i tarcz.

Usługi mechaniczne – średni koszt wymiany płynów, klocków i tarcz.

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakup samochodu. W czasach, gdy żyjemy na najwyższych obrotach, auto bywa zbawienne. Niezależnie od tego czy wybierzesz auto z salonu, czy kupisz używane zależy Ci, aby było tym wymarzonym. Marka, wyposażenie, klimatyzacja, moc, a czasem nawet kolor – każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Jakikolwiek samochód wybierzesz, musisz zdawać sobie sprawę, że trzeba o niego dbać. Wymaga on bowiem ciągłych serwisów – sprawdzanie i wymiana płynu hamulcowego, klocków hamulcowych i tarcz. Cena takiej usługi jest bardzo zróżnicowana. Zależy ona bowiem od marki samochodu i mocy jego silnika, od tego czy zdecydujesz się na oryginalne części czy zamienniki oraz od warsztatu, w którym zlecisz owe prace. Właściciele nowych samochodów są zmuszeni do korzystania z usług autoryzowanego serwisu, i tym samym do zakupu oryginalnych części jeśli chcą, aby ich auto nadal było objęte gwarancją. Klocki wraz z wymianą w starszych rocznikach można zlecić w każdym warsztacie już za 300 zł. Podobnie jest z tarczami hamulcowymi. Ich wymiana jest nieco droższa, a zakup wraz z wymianą zaczyna się od 400 zł. Wymiana płynu zaś to koszt około 100 zł i jest to już cena wraz z dobraniem odpowiedniego środka. Autoryzowane serwisy łączą ze sobą te wszystkie usługi i ukrywają pod nazwą przeglądu serwisowego wraz z wymianą klocków tarcz i płynu hamulcowego. Jeśli decydujesz się na usługi ASO musisz liczyć, że naprawa auta może Cię kosztować nawet 4 tysiące złotych.

Działania te są jednak konieczne nie tylko po to, aby Twoja maszyna była sprawna, ale też po to, aby była bezpieczna zarówno dla Ciebie jak i dla innych użytkowników drogi. Niestety mimo największych starań, auto i tak czasami się psuje a podczas standardowego przeglądu okazuje się, że trzeba wymienić kolejne części, które po prostu się zużywają. Naprawa często bywa bardzo kosztowna i wtedy tak naprawdę zaczynasz zdawać sobie sprawę z tego, że auto to nie tylko przyjemność i ułatwienie codziennego życia ale także spory wydatek. Bywają sytuacje, że tych pieniędzy na naprawę auta po prostu nie ma. I pojawia się pytanie – skąd je wziąć?

Kredyty gotówkowe na naprawę auta

Jeśli spotka Cię sytuacja, w której zajdzie konieczność odstawienia Twojego samochodu do mechanika, musisz liczyć się z większymi lub mniejszymi kosztami. Dla wielu ludzi są to wydatki nie do przeskoczenia. Nie chcą jednak pożyczać pieniędzy od rodziny czy znajomych, ponieważ uważają, że pożyczanie to oznaka słabości, faktu że sobie nie radzą w życiu. Bywają też tacy, którzy uruchamiają oszczędności swojego życia. Tylko czy to naprawdę jest konieczne? Dziś na polskim rynku jest wiele banków i SKOK-ów, którzy udzielają kredytów gotówkowych na różne cele, także na naprawę zepsutego auta. Wiele ludzi boi się kredytów i pożyczek z różnych powodów. Zbyt duże oprocentowanie, strach przed zobowiązaniami bankowymi. Dodatkowo zniechęca żmudne, niekiedy długie i skomplikowane procesowanie zdolności kredytowej. Nic bardziej mylnego. Dziś już nie musi to tak wyglądać. Coraz więcej ludzi przekonuje się, że kredyt to nic strasznego. Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, trzeba znaleźć instytucję finansową, która zaoferuje Ci najlepsze warunki kredytu. W tym zadaniu pomoże Ci najlepszy portal internetowy Bankier.pl. Jedyny taki, który przedstawi wszystkie możliwe oferty tylko dla Ciebie. Poradzimy Ci gdzie najlepiej wziąć kredyt na naprawę auta.

Bankier.pl najlepszym doradcą

Szukanie kredytu na najlepszych warunkach i porównywanie ofert jest bardzo czasochłonne. Na szczęście nie musisz już tego robić sam. Nasz portal został stworzony po to, aby Ci pomóc i zaproponować jak najlepsze warunki kredytu, spośród wszystkich oferowanych na polskim rynku. Nie ma znaczenia czy potrzebujesz pieniędzy na przegląd czy naprawę auta, na wakacje lub na remont mieszkania. Zaletą tych kredytów jest brak zabezpieczeń i wskazań przeznaczenia pożyczonych środków, a czas ich spłaty może sięgać nawet 10 lat.

Czym jest kalkulator kredytowy?

Chcąc poznać najlepszą propozycję kredytu, skorzystaj z naszego kalkulatora kredytowego. Wpisując kwotę jaką jest Ci potrzebna i czas w jakim ją spłacisz, możemy przedstawić Ci oferty wszystkich instytucji finansowych spełniających podane przez Ciebie warunki. Poznasz wysokość raty i Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania kredytu wszystkich banków. Dzięki takiemu zestawieniu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję, która oferta jest dla Ciebie najbardziej korzystna. Poprzez nasz portal możesz wziąć kredyt na 10 lat na kwotę nawet trzystu tysięcy złotych. Dodatkową zaletą w dobie internetu jest możliwość, załatwienia wszelkich formalności online. Bez wychodzenia z domu szybko i sprawnie. Z naszym portalem to banalnie proste.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )