Praktyczne prezenty dla rodziców niemowlaka

Praktyczne prezenty dla rodziców niemowlaka

Zgromadzenie wyprawki dla malucha i kupno wszystkich niezbędnych przedmiotów, to duże przedsięwzięcie, które zajmuje nie tylko sporo czasu, ale mocno uszczupla budżet rodziców. Szczególnie jeżeli para spodziewa się pierwszego dziecka, to nie ma tutaj mowy o wykorzystaniu czegokolwiek po wcześniejszym członku rodziny. Najbliżsi natomiast mogą pomóc, kupując przedmioty, z których na pewno skorzystają zarówno rodzice jak i ich pierwszy bobas.

Leżaczek dla noworodka

Pomysły na prezent dla niemowlaka mogą być niezliczone. Warto kupować takie, które przydadzą się mamie, tacie i dziecku tuż po narodzinach. Warto pamiętać, że pojawienie się pierwszego dziecka w domu, to wiele zmian i wysiłku jaki trzeba włożyć w jego wychowanie. W Początkowo brak snu, zmęczenie i zmiana nawyków mogą być trudne dla nowych rodziców, warto im ten czas umilić i usprawnić procesy, jakie zachodzą każdego dnia.

Leżaczek, to niezwykle praktyczny pomysł na prezent dla niemowlaka. Mama czy tata dzięki niemu będą mogli umieścić malucha w wygodnym posłaniu i zawsze mieć go przy sobie, szczególnie kiedy zostaną w pojedynkę z nowonarodzonym dzieckiem. W leżaczku można zabrać ze sobą malucha do kuchni i przygotować posiłek, do salonu w którym czasem będziemy musieli posprzątać, czy nawet do łazienki, kiedy będziemy potrzebowali odświeżyć się po ciężkim dniu. Jeżeli dziecko nie będzie chciało zostać samo, leżaczek pozwoli nam zabrać ze sobą bobas w każde miejsce w mieszkaniu i utrzymywać z nim kontakt.

Idealnie sprawdzi się tutaj model Beaba „Bouncer Up&Down III”, który możemy kupić w Bebetu.pl. ten konkretny produkt ma 4 poziomy siedziska i 3 pozycje oparcia. Pierwsza opcja będzie idealna dla kobiet tuż po porodzie. Leżaczek ustawiony na najwyższy poziom sprawi, że mama nie będzie musiała się zbyt schylać i nadwyrężać, a opcje związane z regulacją oparcia zapewnią komfort niemowlęciu. Dodatkowym atutem sprzętu są szelki, które dają gwarancję bezpieczeństwa i nie musimy martwić się o to, że dziecko wypadnie z leżaczka.

Leżaczek Beaba to świetny prezent dla niemowlaka dziewczynka, czy też dla chłopca. Płeć nie gra tutaj roli, ale sam produkt podbija serca klientów bezpieczeństwem dla maluchów i funkcjonalnością dla rodziców. Warto go mieć na wyposażeniu i korzystać na co dzień w pierwszych miesiącach niemowlaka.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )