Poradnik: Jak wybrać baterię umywalkową?

Poradnik: Jak wybrać baterię umywalkową?

Każdy element wyposażenia łazienki ma wpływ nie tylko na jej estetykę, ale także i na funkcjonalność. Do produktów, które znajdują się w każdej łazience z pewnością zaliczyć można baterie umywalkowe. To, jakie zostaną wybrane rzutują przez lata na komfort użytkowania łazienki, na zużycie ilości wody, a także i na jej estetykę. Jeśli chcesz dowiedzieć się na jakie modele jest warto postawić i dlaczego, koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Polecane baterie umywalkowe Deante Hiacynt!

Wybierając baterie do łazienki większość osób kieruje się ich estetyką oraz przystępnymi cenami. Nie wszystkie jednak tanie i ładne baterie są dobre pod względem technicznym. Z pewnością jednymi z lepszych według ekspertów, a także i klientów indywidualnych są baterie umywalkowe Deante Hiacynt (https://www.lazienkiabc.pl/Bateria-umywalkowa-stojaca-161-mm-Deante-HIACYNT-BQH-021M-77583.html). Modele te są połączeniem ciekawej estetyki, dobrych parametrów pracy oraz relatywnie niskiej ceny.

Baterie umywalkowe Deante Hiacynt wyposażone zostały w ceramiczną, trwałą głowicę ceramiczną, a na końcu wylewki posiadają perlator. Dzięki tej niepozornej części wypływająca woda jest nie tylko napowietrzona, ale także ma większą objętość, jest perlista, przyjemna podczas kontaktu ze skórą i najważniejsze – zużywa się jej mniej, nawet o 30-40%! Ze względu na estetykę bateria Hiacynt Deante sprawdzi się nie tylko w łazienkach nowoczesnych, ale także i tych klasycznych.

Efektowna podtynkowa bateria umywalkowa Deante Temisto w kolorze mosiądzu!

Zauważyć można, że od jakiegoś czasu baterie podtynkowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wybierane są nie tylko do lokali użytkowych czy toalet znajdujących się w galeriach, kinach itp, ale także i do prywatnych domów. Eksperci oceniają, że to właśnie baterie podtynkowe są najtrwalsze, ze względu na schowanie wielu części właśnie w ścianie.

W sklepie ŁazienkiABC.pl jedną z chętniej wybieranych jest podtynkowa bateria umywalkowa Deante Temisto (https://www.lazienkiabc.pl/Bateria-umywalkowa-podtynkowa-Deante-TEMISTO-BQT-M54D-mosiadz-106953.html) w kolorze mosiądzu. Model ten przykuwa spojrzenia. Nie tylko ciekawy jest kolor baterii, ale także i sama jej forma. Kurki posiadają charakterystyczny kształt, ze względu na który bateria ta sprawdzi się w wielu współczesnych łazienkowych aranżacjach, zarówno tych retro, jak i loftowych.

Bateria umywalkowa Omnires Art Deco – ciekawy design połączony z wysoką jakością wykonania!

Obecnie wszystkie elementy łazienkowego wyposażenia powinny być nie tylko dobre pod względem technicznym, ale także estetyczne, pasujące pod kątem designu do wnętrza. Jednymi z chętniej wybieranych w sklepie ŁazienkiABC.pl są baterie umywalkowe Omnires Art Deco (https://www.lazienkiabc.pl/Bateria-umywalkowa-Omnires-ART-DECO-AD5112-1-zlota-82794.html). Jak wskazuje nazwa serii modele te idealnie sprawdzą się w łazienkach utrzymanych w stylu Art Deco, ale nie tylko.

Tak samo dobrze będą się prezentowały w łazienkach retro oraz wszędzie tam, gdzie ważny jest ciekawy design. Baterie umywalkowe Omnires Art Deco, to jednak nie tylko ciekawe wzornictwo, ale także i dobre parametry pracy. Modele te posiadają ceramiczne głowice, perlator, a także i powłokę PVD, dzięki której bateria jest wyjątkowo trwała, bezproblemowa podczas czyszczenia.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )