Genialne pomysły na podwórko.

Genialne pomysły na podwórko.

Czy w pełni wykorzystujesz potencjał swojego podwórka? Podwórko samo w sobie ma niesamowitą wartość, ale dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, wystrojowi i konstrukcjom do zabawy może stać się ulubionym pokojem Twojej rodziny (nie) w domu. Oto lista zabawnych i kreatywnych pomysłów na podwórko, które pomogą Ci zamienić swoje podwórko w oazę.

Zawieś hamak

Nie ma nic lepszego niż delikatne kołysanie się w hamaku zawieszonym między dwoma drzewami na Twoim podwórku. Dodanie hamaka do Twojego podwórka natychmiast stworzy miejsce do odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Stwórz nastrój za pomocą lampek sznurkowych i świeczników, wyściel hamak poduszkami i zapewnij miejsce na przekąski i napoje na zewnętrznym wózku do serwowania . Żadnych drzew? Żaden problem – zdecyduj się na wolnostojący hamak .

Przynieś plac zabaw do domu

Place zabaw to wspaniałe miejsca, w których dzieci mogą spędzić godziny na aktywnej zabawie na świeżym powietrzu. Niestety codzienne odwiedzanie placu zabaw może być trudne dla napiętych grafików rodziców. Zainstalowanie zestawu na własnym podwórku pozwoli dzieciom na wspinanie się, huśtanie i zjeżdżanie bez konieczności wychodzenia z domu.

Stwórz przytulne pole namiotowe

Idealne na wieczory filmowe na świeżym powietrzu, pikniki na podwórku i przyjęcia urodzinowe dla dzieci, namioty do zabawy na świeżym powietrzu sprawią, że Twoje podwórko będzie wyglądać jak z innego świata. Udekoruj swój mini kemping wspaniałymi papierowymi lampionami i nie zapomnij napełnić koszy piknikowych przekąskami!

Stwórz jadalnię na podwórku

Po dodaniu zestawu do jadalni na świeżym powietrzu twoje podwórko może przejść z pustego trawnika do eleganckiej jadalni na świeżym powietrzu, w której podłoga jest trawą, a sufit jest niebem. Dzięki zestawowi do jadalni na podwórku Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się i organizować niezliczone posiłki na świeżym powietrzu iw pełni korzystać z uroczego podwórka.

Umieść pergolę

Dzięki szeroko otwartym bokom i dachom z listew, pergole są niesamowite w tworzeniu przestrzeni zewnętrznych, które doskonale łączą otwartość na zewnątrz z atmosferą wnętrza. Drewniane i malowane drewniane pergole są oszałamiające, zwłaszcza gdy winorośl pełza po ścianach i listwach dachowych. Zainstalowanie pergoli na wąłsnym podwórku stworzy wyjątkowo elegancką przestrzeń do przyjmowania gości lub po prostu siedzenia i relaksu.

Zaopatrz się w gry podwórkowe

Nawet jeśli Twoje podwórko nie jest najbardziej rozległe, nadal może zapewnić mnóstwo zabawy na świeżym powietrzu. Potencjał zabawy na twoim podwórku będzie nieskończony z pomocą tych wielu gier na świeżym powietrzu.

Zamień szopę w studio

Szopy są idealne nie tylko do przechowywania uśpionych kosiarek i narzędzi ogrodniczych – mogą być również idealnym miejscem, aby objąć swoją artystyczną stronę i przekształcić się w własne prywatne studio artystyczne i rzemieślnicze. Oddzielona od Twojego być może zbyt chaotycznego domu szopa przydomowa może być po prostu spokojnym, cichym miejscem, którego szukasz.

A może trampolina?

Trampolina może być źródłem niekończącej się zabawy dla dzieci w każdym wieku. Dostępna z szeroką gamą funkcji bezpieczeństwa, – będziesz mógł wybrać model, który zmaksymalizuje radość Twojego dziecka, zapewniając Tobie jednocześnie spokój ducha, wynikający ze świadomości, że dziecko jest bezpieczne.

Zorganizuj ognisko

Ogniska na podwórku są niesamowite do tworzenia nastroju i ciepłego, wygodnego środowiska do pieczenia kiełbasek lun rozmów z przyjaciółmi bez względu na porę roku. Ognisko natychmiast stanie się ulubionym miejscem na zewnątrz Twojej rodziny – będziesz zaskoczony, ile czasu możesz spędzić na świeżym powietrzu, gdy jest ci ciepło i przytulnie.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (1 )