Doskonały prezent dla każdego? Postaw na voucher na masaż

Doskonały prezent dla każdego? Postaw na voucher na masaż

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Zastanawiasz się, co jej podarować, aby nie był to sztampowy prezent, a jednocześnie coś bardzo ciekawego? Jest na to jeden sposób – voucher na masaż. Często sami nie pomyślelibyśmy o takim prezencie dla siebie, nie każdy czuje się komfortowo samemu umawiając się na takie spotkanie. A to wielka szkoda! Masaże przynoszą wiele korzyści dla całego ciała, ale również i umysłu. Jeśli więc chcesz podarować komuś coś niezwykłego – zdecyduj się właśnie na voucher na masaż. Daj mu chwilę wytchnienia i czas dla siebie!

Voucher na masaż – idealny pomysł na prezent

Nie każdy myśli o sobie – najczęściej w pierwszej kolejności skupiamy się na bliski, pracy, gdzieś na samym końcu zostawiając relaks, chwile sam na sam, odrobinę rozluźnienia. Dlatego najlepszym prezentem jaki można podarować drugiej osobie jest voucher na masaż!

W skład vouchera na masaż może wchodzić wiele rzeczy – zarówno jeden pojedynczy masaż, np. tajski pleców, twarzy czy głowy, jak i seria masażów. Wszystko zależy od tego, na jaką kwotę podarunku się zdecydujesz. Często wybiera się voucher na masaż w formie bonu podarunkowego, który pozwala określić, jaki konkretnie masaż ma być wykonywany.

Inną formą jest voucher na pakiet masaży, w którym to obdarowywana osoba decyduje, na jaki rodzaj relaksu chce się zdecydować. Równie dobrze, voucher na masaż może pełnić formę karty rabatowej lub płatniczej za szereg zabiegów.

O czym przypomnieć osobie, która otrzyma voucher na masaż?

Najczęściej voucher na masaż podarowujemy osobom, które nigdy nie korzystały z takiej formy relaksu. Warto więc poinformować obdarowywaną osobę na temat samej wizyty, miejsca oraz rodzaju masażu.

Warto przypomnieć też o kilku kwestiach:

  • Masowana osoba nie może się wstydzić – kwestia rozebrania się jest zależna od niej, jej poziomu komfortu.
  • Jeśli coś boli – należy poinformować o tym masażystę! On jedynie czuje, które mięśnie wymagają pracy, ale nie ma pojęcia, np. o przebytych operacjach, zabiegach lub miejscach, które wymagają szczególnej uwagi.
  • Warto pamiętać o tym, aby nie poddawać się masażowi na pełnym żołądku! Warto zjeść coś lekkiego i to nawet kilka godzin wcześniej. Masaż na pełnym brzuchu może być bardzo niekomfortowy.
  • To normalne, że niektóre aspekty masażu powodują lekkie uczucie dyskomfortu, ale jeśli dyskomfort staje się rzeczywistym bólem, należy poinformować o tym masażystę. Każdy ma inną tolerancję na ucisk, a zranione lub obolałe mięśnie mogą być bardzo wrażliwe. Zawsze poinformuj o tym swojego masażystę.
  • Masaż może zapewnić krótkotrwałą, tymczasową ulgę w bólach mięśni. Efekt masażu potrwa chwilę, ale w końcu będziesz potrzebować kolejnego. Dlatego masaż jest terapią, a nie jednorazowym zabiegiem. Jest przeznaczony do ciągłego użytkowania. Jeden masaż jest świetny, ale kilka masaży w roku jest fantastycznych.
CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )