Ciekawe pomysły na ganek frontowy.

Ciekawe pomysły na ganek frontowy.

Dobrze zaprojektowana weranda zapewnia przyjemną i relaksującą atmosferę dla Ciebie i Twoich gości. Zwiększa atrakcyjność i przestrzeń do przechowywania i może służyć jako miejsce do dodatkowej rozrywki w domu. Jeśli szukasz łatwych pomysłów na werandę, czytaj dalej!

Stwórz przytulny kącik

Zamień róg ganku w najlepszą przestrzeń relaksacyjną dzięki temu przytulnemu pomysłowi na dekorację werandy. Dodaj zestaw patio, huśtawkę na werandzie lub stół bistro. Dołącz teksturowane poduszki i narzuty, aby podkreślić przytulny wygląd. Uwielbiasz spotykać się z sąsiadami? Stworzy to idealne miejsce na chwilę odpoczynku dla przyjaciół i sąsiadów.

Mieszaj różne miejsca siedzące

Dodanie siedzenia do werandy nada mu przytulną atmosferę. Pamiętaj, że wszystkie miejsca siedzące nie muszą być takie same. Spróbuj połączyć różne style krzeseł, na przykład drewniany fotel bujany z wiszącą huśtawką. Możesz także wybrać leżaki i pufy, aby stworzyć różne opcje siedzenia. Aby zachować spójność, wybierz neutralne kolory. Jeśli chcesz mieć odrobinę koloru na werandzie, możesz dodać różne kolorowe poduszki, które możesz zmieniać wraz z porami roku.

Rozwiń swój ogród

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć więcej miejsca w ogrodzie, czy też chcesz dodać więcej zieleni do swojej werandy, spróbuj dodać donice i wazony do werandy. Pomogą stworzyć więcej cienia i dodadzą koloru Twojej werandzie. Spróbuj rozszerzyć ogród na ganek, jeśli brakuje Ci miejsca. Stworzy to przyjemne przejście kwiatów i zieleni z zewnątrz do wewnątrz.

Dodaj huśtawkę

Jeśli uwielbiasz spędzać czas na werandzie, huśtawka jest idealnym dodatkiem. Jest relaksująca, może pomieścić kilka osób i jest świetna, jeśli masz dzieci. Uzupełnij huśtawkę poduszkami i narzutami, aby zapewnić nieco więcej komfortu i ciepła w chłodne noce. Jeśli nie masz zadaszonej werandy, wybierz huśtawkę na stojaku.

Wskazówka!

Pamiętaj, aby zapoznać się z zaleceniami producenta dotyczącymi nośności, a także wymaganiami dotyczącymi instalacji.

Dodaj prywatność

Jeśli chcesz zapewnić sobie więcej prywatności, zdecyduj się na zasłony zewnętrzne, które możesz zasunąć podczas rozrywki lub odstraszania komarów. Spróbuj dodać wiszące donice, aby stworzyć bardziej zaciszny obszar, jednocześnie eksponując więcej ulubionych kwiatów.

Wskazówka!

Czujesz, że utkniesz na pomysłach na ganek? Te pomysły są wszechstronne i można je łatwo wykorzystać do stworzenia wymarzonej werandy, niezależnie od tego, czy znajduje się ona z przodu, czy z tyłu domu.

Wykorzystaj jako miejsce do przechowywania

Użyj werandy do przechowywania niektórych sezonowych artykułów, takich jak buty zimowe lub drewniane kłody do kominka. Umieszczenie ich blisko drzwi pomoże utrzymać wszystko w suchości (w tym Ciebie, gdy wyjdziesz na zewnątrz, aby je zabrać). Na ganku przed domem możesz przez cały rok przechowywać także inne rzeczy, takie jak kalosze, parasole, leżaki, a nawet rowery.

Utwórz kącik do czytania

Czy jest coś lepszego niż czytanie na zewnątrz w piękny dzień? Zoptymalizuj róg swojej werandy za pomocą hamaka lub fotela, na którym możesz zagubić się w ulubionej książce lub złapać szybką drzemkę. Dodaj stolik do przechowywania książek lub zimnego napoju. Jeśli chcesz dodać dodatkowy cień, powieś zasłony zewnętrzne, aby ułatwić czytanie.

Dodaj oświetlenie

Dodaj dodatkowe oświetlenie do ganku za pomocą lampek sznurkowych. Rzucają słabe światło, które poprawia intymność. Oświetlenie sznurkowe doskonale nadaje się do nadawania blasku werandzie podczas małych kolacji lub nocnych spotkań na werandzie.

Poczuj się jak w salonie

Rozszerz swój salon na zewnątrz, dodając wiele opcji do siedzenia, dywan, poduszki i stoliki boczne, abyś mógł wygodnie spędzać czas całą noc. Mając dużo miejsca i stołów, stworzysz idealne miejsce do grania w gry planszowe w ciepły wieczór.

Wskazówka!

Dodanie wentylatora sufitowego pomoże Ci zachować chłód w gorące letnie dni. Aby zachować ciepło w chłodniejsze dni, wybierz mały grzejnik tarasowy. Pamiętaj, aby przeczytać zalecenia producenta, aby upewnić się, że masz dużo miejsca, zanim dodasz grzejnik na ganek.

Idź w minimalizm

Jeśli podoba Ci się minimalistyczny, czysty wygląd, ale boisz się zagubisz się w licznych pomysłach na dekorację werandy, wybierz elementy z czystą linią, takie jak eleganckie krzesło w stylu retro lub prostokątne donice. Wybierz geometryczne oprawy oświetleniowe, aby dodać dodatkowy akcent nowoczesnego wystroju na werandzie. Użyj numeru domu jako dekoracji, wybierając smukłe cyfry, aby podkreślić nowoczesny wygląd.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (1 )