Aranżacja obiektów hotelowych – jak zmienić wystrój obiektu za pomocą fototapety?

Aranżacja obiektów hotelowych – jak zmienić wystrój obiektu za pomocą fototapety?

Obiekty hotelowe są nieodzownym elementem każdego podróżującego i chociaż często przy wyborze wygrywa cena, to nie mniej ważne jest jego położenie, wszelkie udogodnienia, obsługa, czystość i wnętrze. Wystrój hotelu, hostelu czy pensjonatu, w którym nocują nasi gości ma duży wpływ na ich opinie, polecenia i decyzję o powrocie w to samo miejsce. Jak więc przygotować hotelarskie wnętrze aby przyciągało Klientów i pozytywnie wpływało na ich odczucia?

Fototapeta drukowana na miarę każdego obiektu hotelarskiego

Fototapeta jest niedrogim elementem wystroju wnętrz, który idealnie wpisuje się we współczesne standardy dekoracji pomieszczeń hotelowych. W zależności od tego gdzie usytuowany jest obiekt, można wykorzystać różnego rodzaju motywy tematyczne aby podkreślić wyjątkowość miejsca, ożywić pomieszczenie, nadać mu klimatu albo stworzyć dodatkową atrakcję dla turystów.

Recepcja

Recepcja, to miejsce pierwszego kontaktu obiektu hotelarskiego z Klientem, powinna być więc dopracowana w każdym szczególe. Idealnie sprawdzą się tutaj motywy roślinne – zieleń, która zastąpi żywe rośliny, mapa z planem miasta, widok obrazujący miejsce odwiedzane przez podróżującego (morze, góry, lasy, jeziora), fototapety abstrakcyjne dobrane kolorystycznie pod pozostałe  elementy wystroju, czy motywy wellness, jeżeli główną atrakcją hotelu jest relaks i zabiegi SPA.

Sypialnia

Hotel jest miejscem, w którym zazwyczaj nie spędzamy zbyt wiele czasu. Bez względu na to, czy nasz Klient odwiedza nas w celach turystycznych czy służbowych, wraca do pokoju lub apartamentu aby odpocząć po ciężkim dniu. Sypialnia, zaraz po łazience, to najważniejsze miejsce w całym obiekcie hotelarskim. Powinna być wygodna, funkcjonalna i miła dla oka. Fototapeta może być idealnym uzupełnieniem jej wystroju, a zastosowana tuż przy łóżku, nad jego zagłowiłem lub na przeciwległej ścianie, na której skupia się wzrok Klienta z całą pewnością nie pozostanie niezauważona.

Ścianka zdjęciowa

Wiele obiektów komercyjnych wykorzystuje różnego rodzaju elementy aranżacji wnętrz aby przyciągnąć uwagę Klientów i wprowadzić w życie marketing szeptany. Dobrze zaprojektowane wnętrze kusi turystów do sesji zdjęciowych, którymi chętnie dzielą się na swoich profilach społecznościowych, a tym samym wzbudzają zainteresowanie społeczności. Dobrze przemyślany wzór fototapety na ścianie hotelowej w przestrzeni wspólnej, to idealne miejsce do wykonania atrakcyjnego zdjęcia, które umieszczone w sieci jest reklamą dla samego hotelu czy pensjonatu.

Gdzie znaleźć odpowiednią fototapetę do hotelu?

Rynek sprzedażowy rozpieszcza nas wieloma ofertami, w których znajdziemy wydruki fototapet na każdą okazję, styl i miejsce. Przed dokonaniem zakupu warto jednak zapoznać się dostępnymi opcjami, opiniami i jakością, jaką oferują firmy. Sprawdzając oferty wydruków, koniecznie należy do porównania włączyć sklep Tappy https://tappy.pl/oferta/fototapety-do-hotelu/, którego bogata oferta fototapet do hoteli zachwyca nie tylko różnorodnością, ale przede wszystkim jakością, o czym świadczą liczne polecenia konsumentów.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )