Z klimatyzacją w Warszawie powrót do domu po upalnym dniu wcale nie musi być męczący!

Z klimatyzacją w Warszawie powrót do domu po upalnym dniu wcale nie musi być męczący!

Czy wiesz, że w mieście pozbawionym zieleni temperatura rośnie w zawrotnym tempie? Przy takim samym nasłonecznieniu w zabetonowanej przestrzeni, termometr wskaże nawet o 30 kresek więcej przy trawie, w otoczeniu krzewów. Zapewne nie masz wpływu na stan zieleni w stolicy i związane z nim wielkomiejskie upały. Możesz za to skorzystać z wydajnej klimatyzacji w Warszawie. To najprostszy i najbardziej wydajny sposób na ochłodę i przyjemny chłód w sercu tropikalnego lata!

Powrót do mieszkania w upale? Wątpliwa przyjemność!

Po powrocie do domu najczęściej najpierw otwieramy okna. Jednak może okazać się, że powietrze na dworze wcale nie jest chłodniejsze od tego, które mamy w mieszkaniu! Wszystko dlatego, że w upalny dzień w okolicy betonowe płaszczyzny odbijają nawet ponad 50 st. C. Można przed nim uciec za miasto. Ale przecież urlop trwa średnio trzy tygodnie. Co zrobić z resztą lata w mieście? Przed betonową pułapką szukasz ratunku we własnych czterech kątach. Ale jak go znaleźć, jeśli wewnątrz temperatura również rośnie, a dookoła panuje wszechogarniająca duchota?

Klimatyzator w Twoim domu

Najlepszym rozwiązaniem tego problemu w mieście wielkości Warszawy jest klimatyzator. Nie musi być to urządzenie wielkiej mocy – wystarczy najmniejsze urządzenie typu Split, które dość łatwo można zamontować w każdym pomieszczeniu. Oczywiście w przypadku dobrze działającej klimatyzacji ważny jest profesjonalny montaż, dlatego powinieneś zwrócić uwagę na to, czy do ceny aparatu dołączono koszty instalacji. Dobry, wydajny klimatyzator będzie działał niezawodnie przez długi czas, pod warunkiem, że będzie poddawany okresowym przeglądom z wymianą czynnika chłodniczego.

Wracasz do domu po całym dniu upałów? Włącz klimatyzację przed wyjściem z biura!

Fantastyczny rozwiązaniem, jeśli chodzi o klimatyzację w Warszawie, jest opcja sterowania urządzeniem z poziomu aplikacji w smartfonie. Czy wiesz, że inteligentny dom to technologia teraźniejszości? Klimatyzatory proponowane przez firmę Klimador http://www.klimador.com.pl/  mogą zostać wyposażone w sterowniki sprzężone z internetem. Dzięki temu jeszcze  przed skończeniem pracy możesz włączyć klimę we własnym salonie. Droga do domu w stolicy na pewno zajmie Ci od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Przy możliwości wcześniejszego włączenia klimatyzatora z ustawieniem temperatury i mocy będziesz pokonywać ją z uśmiechem. Za drzwiami będzie czekać na Ciebie przyjemna aura.  Efekt pracy klimatyzacji (koniecznie w połączeniu z zimnymi napojami w lodówce) zupełnie zmieni Twój pomysł na wieczór.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )